استخدام 24

شبکه متخصصین و مشاغل کشور

امروز 27 مهر 1397

استخدام سازمان بیمه تامین اجتماعی( خبر جدید ) 1397

 سازمان بیمه تامین اجتماعی ,در اکثر استانهای کشور برای تکممیل ظرفیت نیروی انسانی خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام می نماید.

خبر ۱۳ اسفند ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی

مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

ردیف عنوان شغلی شرایط
۱ پزشک متخصص رادیولوژی ۲ نفر / تربت حیدریه
۲ پزشک متخصص رادیولوژی ۱ نفر / بیمارستان رازی تربت حیدریه
۳ پزشک متخصص رادیولوژی ۱ نفر / پلی کلینیک سبزوار
۴ پزشک متخصص رادیولوژی ۱ نفر / پلی کلینیک گناباد
۵ متخصص داخلی ۲ نفر / بیمارستان رازی تربت حیدریه
۶ پزشک متخصص زنان ۲ نفر / بیمارستان رازی تربت حیدریه
۷ پزشک متخصص زنان ۱ نفر / پلی کلینیک کاشمر

متقاضیان میتوانند با شماره تلفن ۰۵۱۳۸۴۳۶۸۶۷ اداره امور کلینیک اعلام شده تماس حاصل نمایند و یا به آدرس ساختمان مدیریت تامین اجتماعی خراسان رضوی واقع در خیابان کوهسنگی ۱۴ پلاک ۶ مراجعه نمایند.

 


 خبر ۱۵ بهمن ۹۶ – استخدام سازمان تامین اجتماعی در استان مرکزی و یزد

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی همزمان با دهه مبارک فجر از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان استان های مرکزی و یزد در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی همزمان با دهه مبارک فجر از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان استان های مرکزی و یزد در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی در شهرستانهای تفرش وابرکوه از واحدهای تابعه مدیریت های درمان مذکور، نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.Tamin.ir و روزنامه های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز دوشنبه مورخ ٩۶/١١/١۶ لغایت پنج شنبه مورخ ٩۶/١١/١٩ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.
حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/١١/٢٧در مراکز استانهای یاد شده برگزار خواهد شد.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)

 


خبر ۱۱ بهمن ۹۶ – آزمون استخدامی تامین اجتماعی تفرش در بهمن ماه برگزار می شود

فرماندار تفرش گفت: آگهی و شرایط این استخدام در آینده‌ای نزدیک اطلاع‌رسانی و آزمون استخدامی آن در بهمن ماه امسال برگزار می شود.

علی میرزایی، فرماندار تفرش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای تفرش، با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی درمانگاه تامین اجتماعی تفرش گفت: آزمون استخدامی درمانگاه تامین اجتماعی تفرش در بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

میرزایی با بیان این مطلب که متقاضیان بومی در اولویت جذب نیروهای این درمانگاه قرار دارند، اظهار کرد: کادر درمانی و اداری این درمانگاه طی آزمون، از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جذب می‌شوند. در صورتی که براساس نیازهای این درمانگاه، نیروهای بومی وجود نداشته باشد، از نیروهای غیر بومی جذب می‌شوند.

وی با اشاره به رسته‌های شغلی مورد نیاز این درمانگاه افزود: قرار است ۱۳ نیرو در رسته‌های شغلی پزشک عمومی، دارو ساز، کارشناس فناوری اطلاعات، متصدی پذیرش، پرستار، بهیار، ماما، کارشناس آزمایشگاه، منشی پزشکی، متصدی خدمات دارویی، حسابدار، کارشناس اداری و راننده جذب شوند.

فرماندار تفرش خاطر نشان کرد: آگهی و شرایط این استخدام در آینده‌ای نزدیک منتشر می شود و آزمون استخدامی آن در ۲۷ بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

 


خبر ۴ بهمن ۹۶ – توزیع کارت آزمون استخدام مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی در ۵ استان

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام»برای کاربران شرکت کننده به اطلاع می رسانیم،کارت شرکت در آزمون استخدام مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۴ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۵ در محل مدیریت درمان استان های همدان، فارس، مازندران، کردستان و کرمان توزیع و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در زمان تحویل کارت به متقاضیان اعلام خواهد شد.


خبر ۱ بهمن ۹۶ – خبر برگزاری آزمون تامین اجتماعی در اردیبهشت ۹۷

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری آزمون استخدامی به صورت سراسری در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای تفرش، اوایل آبان ماه امسال خبری در خصوص جذب نیروی بومی در درمانگاه تامین اجتماعی تفرش منتشر شد.
این درمانگاه در سال ۹۴ کلنگ‌زنی شد و پس از ماه‌ها تاخیر در افتتاح، در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می رسد. بر اساس اعلام مسئولان، ۱۵ نفر در این مرکز درمانی مشغول به کار خواهند شد.
با توجه به نزدیک شدن زمان افتتاح این مرکز درمانی، هنوز خبری از برگزاری آزمون‌های استخدامی نشده است که این موضوع مورد مطالبه جوانان تحصیلکرده تفرشی است.
برگزاری سراسری آزمون جذب نیروی انسانی سازمان تامین اجتماعی
محمد حسینی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ندای تفرش، در این خصوص گفت: براساس پیگیری‌های انجام شده قرار بود جذب نیروی انسانی مورد نیاز اعم از کادر خدماتی، پزشکی و سایر نیروهای انسانی مورد نیاز برای مراکز تامین اجتماعی شهرستان‌های فراهان و تفرش، در بهمن ماه انجام شود.
حسینی ادامه داد: اما بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی، آزمون سراسری جذب نیروی انسانی مورد نیاز در کشور در اردیبهشت ماه سال ۹۷ انجام می‌شود. لذا در راستای کاهش هزینه‌ها، آزمون استخدامی برای جذب نیروی مراکز تامین اجتماعی فراهان و تفرش به سال آینده موکول شد.
اولویت جذب نیروی بومی در شهرستان‌های تفرش و فراهان
وی افزود: با اطلاع‌رسانی آگهی سراسری سازمان تامین اجتماعی جهت جذب نیرو، نیروی مورد نیاز این مراکز در شهرستان‌های تفرش و فراهان با اولویت جذب نیروی بومی انجام می‌شود.
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر شعبه اداری تامین اجتماعی شهرستان فراهان راه‌اندازی شده است اما به دلیل عدم برگزاری آزمون، از نیروهای تامین اجتماعی استانی استفاده می‌شود.
درمانگاه تامین اجتماعی تفرش در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود
حسینی اضافه کرد: در صورت افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی تفرش در دهه فجر امسال، از نیروهای تامین اجتماعی استان استفاده می‌شود تا پس از پایان مراحل جذب و استخدام، نیروهای جدید جایگزین شوند.
وی در خصوص میزان پیشرفت ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی تفرش خاطرنشان کرد: ساختمان درمانگاه حدود ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تجهیزات آن تهیه شده است. تلاش‌ها و پیگیری‌ها نیز بر این است که این ساختمان در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

 


خبر ۲۶ دی ۹۶ – استخدام در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت درمان استان همدان در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مرکز درمانی استان مذکور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی به شرح ذیل و یا از طریق روزنامه های کثیرالانتشار نسبت به ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ ٩۶/١٠/٢٧ لغایت یکشنبه مورخ ٩۶/١١/٠١ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.(شایان ذکر است روز جمعه مورخ ٩۶/١٠/٢٩ مرکز مذکور از ساعت ٨ تا ١۴ فعال می باشد)
حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/١١/۶ در مرکز استان یاد شده برگزار خواهد شد.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)

جهت دریافت فرم ثبت نام در پایین کلیک کنید

156883.pdf [178.97 کیلوبایت] (تعداد دانلود: 22)

 


 

استخدام سازمان تامین اجتماعی در چهار استان

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان استانهای فارس، مازندران، کردستان و کرمان در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی استانهای مذکور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.

 

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی به شرح ذیل و یا از طریق روزنامه های کثیرالانتشار، نسبت به ثبت نام از روز سه شنبه مورخ ٩۶/١٠/٢۶ لغایت شنبه مورخ ٩۶/١٠/٣٠ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.

(شایان ذکر است روز جمعه مورخ ٩۶/١٠/٢٩ مراکز مذکوراز ساعت ٨ تا ١۴ فعال می باشند)

حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/١١/۶ در مراکز استانهای یاد شده برگزار خواهد شد.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)


خبر ۲ دی ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قزوین

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قزوین به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای درمانی تابعه خود پزشکان متخصص واجد شرایط به شرح جدول ذیل را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش در قالب قرارداد پرکیس بدون رابطه استخدامی از محل مجوزهای ابلاغی از سوی ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.

ردیف عنوان شغلی
۱ پزشک متخصص زنان و زایمان
۲ پزشک متخصص جراحی عمومی
۳ پزشک متخصص داخلی
۴ پزشک متخصص روانپزشکی
۵ پزشک متخصص رادیولوژی
۶ پزشک متخصص پاتولوژی
۷ پزشک متخصص علوم آزمایشگاه
۸ طب اورژانس
۹ متخصص ارتوپدی

متقاضیان جهت کسب شرایط و تحویل مدارک خود حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۰/۱۰ به واحد اداری این مدیریت به آدرس قزوین، بلوار شهید مدرس، روبروی پارک ملت، مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قزوین، طبقه پنجم مراجعه نمایند.

 


خبر ۲۰ آذر ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان به منظور تامین کادر پزشکی مورد نیاز ازپزشکان متخصص ،بصورت قراردادی و بدون رابطه استخدامی ، دعوت به همکاری می نماید.مدیریت درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان به منظور تامین کادر پزشکی مورد نیاز در واحد های تابعه خود در شهرستان بندرعباس ، ازپزشکان متخصص به طریق برگزاری آزمون مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت قراردادی و بدون رابطه استخدامی ، دعوت به همکاری می نماید.

شرایط عمومی و اختصاصی:
١-تابعیت جمهوری اسلامی ایران
٢-اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
٣-دارا بودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغل مورد نظر بر اساس طرح طبقه بندی و ارزشیابی سازمان
۴-دارا بودن کارت پایان خدمت زیرپرچم(دوره ضرورت) یا معافیت دائم برای مردان
۵-داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
۶-نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
٧-نداشتن منع اشتغال در چارچوب ضوابط و مقررات جاری سازمان نظام پزشکی (عدم تصدی بیش از یک شغل، عدم انجام یا اتمام تعهدات قانونی و…)
٨-دارا بودن بیمه نامه مسئولیت حرفه ای

مدارک مورد نیاز:
١-تصویر خوانا از تمام صفحات شناسنامه
٢-تصویر کارت ملی
٢-تصویر آخرین مدرک تحصیلی
٣-تصویر گواهی انجام تعهدات لایحه طرح نیروی انسانی جهت پزشکان گروه عمومی و گواهی انجام تعهدات ضریب k جهت پزشکان متخصص
۴-تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم
۵-دو قطعه عکس ۴×٣
تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون:
*متقاضیان واجد شرایط می توانند از تاریخ ١٩/٩/٩۶ لغایت ٢٠/٩/٩۶ جهت تحویل مدارک به آدرس بندرعباس- بلوار امام خمینی- نرسیده به میدان فرودگاه- مدیریت درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان واحد اموراداری مراجعه نمایند.
تاریخ و زمان برگزاری آزمون مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد گردید.

عنوان شغلی شهرستان تعداد مورد نیاز
پزشک متخصص داخلی بندرعباس ۱ نفر
پزشک متخصص زنان و زایمان بندرعباس ۱ نفر
پزشک متخصص بیهوشی بندرعباس ۱ نفر
پزشک متخصص گوش،حلق و بینی (ENT) بندرعباس ۱ نفر

خبر ۱۳ آذر ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای درمانی تابعه ، پزشکان واجد شرایط را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش در قالب قرارداد ساعتی ، پرکیس و مهمان از محل مجوزهای ابلاغی از سوی ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید. لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمائید همکاران پزشک متقاضی واجد شرایط ، برابر شرایط عمومی و اختصاصی تعیین شده بشرح ذیل از تاریخ صدور این اطلاعیه لغایت ٩۶/٩/٢۵ با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به واحد اداری مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران به آدرس قائمشهر ،خیابان بابل ، روبروی کوچه صداقت مراجعه نمایند.

شر ایط عمومی و اختصاصی بکارگیری :
الف ) تابعیت جمهوری اسلامی ایران
ب ) اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
ت ) دارا بودن تحصیلات و دانش تخصص و توانایی های لازم برابر انجام وظایف و مسئولیت های شغل مورد نظر براساس طرح طبقه بندی و ارزشیابی شاغل سازمان
ج ) داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
چ ) نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
مدارک مورد نیاز :
۱ ) اصل شناسنامه و تصویر تمامی صفحات آن
۲ ) اصل کارت ملی و تصویر آن
۳ ) اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی پایان تعهدات قانونی
۴ ) اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت نظام وظیفه
۵ ) ۲ قطعه عکس ۴ * ۳
۶ ) اصل و تصویر کارت نظام پزشکی
عناوین شغلی مورد نیاز :

ردیف عنوان شغلی مورد نیاز واحد سازمانی تعداد مجوز نوع مجوز
۱ متخصص ارولوژی بیمارستان ولیعصر(عج ) قائمشهر ۱ پزشک مهمان
۲ متخصص جراحی عمومی بیمارستان ولیعصر(عج ) قائمشهر   قرارداد پرکیس
۳ متخصص طب اورژانس بیمارستان رازی چالوس   قرارداد پرکیس
۴ پزشک مسئول آزمایشگاه پلی کلینیک بهشهر   قرارداد ساعتی
۵ متخصص ارتوپدی بیمارستان شفا بابلسر   قرارداد پرکیس
۶ متخصص زنان و زایمان بیمارستان حکمت   قرارداد پرکیس
۷ متخصص قلب و عروق بیمارستان ولیعصر(عج ) قائمشهر   پزشک مقیم
۸ پزشک عمومی درمانگاه تنکابن   قرارداد ساعتی

 


خبر ۱۵ آبان ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر به منظور تکمیل کادر پزشکی مراکز تابعه خود ، تعدادی داوطلب واجد شرایط در رشته های شغلی ذیل این فراخوان ، براساس ضوابط استخدامی در قالب قرارداد ساعتی بدون رابطه استخدامی حسب ضوابط با رعایت شرایط استخدامی موضوع ماده ١۵آیین نامه استخدامی سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل از طریق برگزاری آزمون مصاحبه جذب می نماید


خبر ۶ آبان ۹۶ – خبر برگزاری آزمون استخدامی درمانگاه تامین اجتماعی تفرش

شبکه اطلاع رسانی راه دانا : نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس مکاتبات انجام شده با سازمان تامین اجتماعی و نظر موافق رئیس این سازمان، قرار است آزمون جذب نیرو برای این درمانگاه به صورت محلی برگزار شود و افرادی که در آزمون موفق شوند جذب درمانگاه تامین اجتماعی شوند.


خبر ۴ آبان ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان زنجان

مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان زنجان در نظر دارد نسبت به جذب پزشک با عناوین ذیل به صورت قراردادی اقدام نماید


خبر ۲۳ مهر ۹۶ – زمان دریافت کارت آزمون استخدامی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت: متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی اداره کل غرب تهران بزرگ که از تاریخ ٩۶/٧/٣ لغایت ٩۶/٧/١٢ موفق به ثبت نام در آزمون مذکور شده اند، می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به محل اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی،روبروی پارکینگ هتل لاله ، شماره ٢٧٩ مراجعه کنند.

 


خبر ۵ مهر ۹۶ – اطلاعیه فراخوان جذب پزشک مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان

به اطلاع میرساند مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان در نظر دارد ، جهت تکمیل کادر پزشکی مراکز درمانی تابعه در سطح استان نسبت به جذب پزشک مورد نیاز به شرح ذیل و در ( قالب قرارداد ساعتی‏/ پرکیس بدون رابطه استخدامی ) از طریق مصاحبه علمی اقدام نماید ، لذا از متقاضیان دعوت میشود به همراه مدارک مورد نیاز تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ ١١‏/٠٧‏/٩۶ به اداره امور اداری ستاد مدیریت درمان تامین اجتماعی واقع در اهواز – بلوار گلستان ، میدان کارگر ، مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خوزستان مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ٣‏- ٣٣٧٢١٠٠١ داخلی ١٢١١ تماس حاصل نمایند .

 


خبر ۳ مهر ۹۶ – استخدام سازمان تامین اجتماعی در تهران

سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز اداره کل غرب تهران بزرگ، افراد واجد شرایط را ازطریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی دعوت به همکاری می نماید.

 


خبر ۲۶ شهریور ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد حسب مجوزهای اخذشده از سوی معاونت اداری ومالی به منظور تامین نیروی متخصص موردنیاز واحدهای تابعه تعداد ۸ نفر از پزشکان متخصص را در قالب(قرارداد ساعتی/پرکیس و مهمان ) وبارعایت سایر شرایط وقوانین ومقررات موضوعه پس از انجام مصاحبه واخذ نظریه هسته گزینش دعوت به همکاری می نماید:

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد حسب مجوزهای اخذشده از سوی معاونت اداری ومالی به منظور تامین نیروی متخصص موردنیاز واحدهای تابعه تعداد ۸ نفر از پزشکان متخصص را در قالب(قرارداد ساعتی/پرکیس و مهمان ) وبارعایت سایر شرایط وقوانین ومقررات موضوعه پس از انجام مصاحبه واخذ نظریه هسته گزینش دعوت به همکاری می نماید:

شرایط عمومی و اختصاصی:

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران ودین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
۳- دارا بودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف ومسئولیت های شغل موردنظر براساس طرح طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل
۴ – دارا بودن کارت پایان خدمت زیر پرچم(دوره ضرورت)ویا معافیت دائم برای مردان
۵- داشتن سلامتی جسمی و روانی وعدم اعتیاد به مواد مخدر
۶- نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
۷- نداشتن منع اشتغال در چارچوب ضوابط ومقررات جاری سازمان نظام پزشکی(عدم تصدی بیش از یک شغل،عدم انجام یا اتمام تعهدات قانونی و…)
۸- دارا بودن بیمه نامه مسئولیت حرفه ای (حسب مورد)
*بکارگیری افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آرای قانونی مراجع ذیصلاح به مجازات های اخراج،بازنشستگی،بازخرید و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند وهمچنین پزشکان بازنشسته به استناد قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان ممنوع است.
مهلت مراجعه از تاریخ انتشار آگهی به مدت ۱۰ روز
رشته های شغلی مورد نیاز

واحد محل خدمت عنوان شغل تعداد نیروی مورد نیاز حسب جنسیت وضعیت بکارگیری
    مرد زن مر و زن قرارداده ماده۲۰( پرکیس)
بیمارستان شهدای گمنام یاسوج متخصص ارتوپدی ۱ قرارداده ماده۲۰( پرکیس)
متخصص داخلی ۱ پزشک مهمان
متخصص کلیه و مجاری اداراری ۱ پزشک مهمان
متخصص قلب و عروق ۱
قرارداده ماده۲۰( پرکیس)
پلی کلینک تخصصی گچساران متخصص قلب و عروق ۱ قرارداده ماده۲۰( پرکیس)
پلی کلینیک تخصصی یاسوج متخصص داخلی ۱ قرارداده ماده۲۰( پرکیس)
متخصص جراح عمومی ۱ قرارداده ماده۲۰( پرکیس)
درمانگاه تخصصی دهدشت متخصص پاتولوژی ۱ قرارداده ماده۲۰( پرکیس)

متقاضیان میتوانند جه کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۷۴۳۳۲۲۵۶۱۲ و یابه آدرس یاسوج خیابان سردار جنگل جنوبی مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان مراجعه نمایند.


خبر ۲۵ شهریور ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قزوین

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان قزوین به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای درمانی تابعه خود پزشکان واجد شرایط به شرح جدول ذیل را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش در قالب قرارداد ساعتی بدون رابطه استخدامی از محل مجوزهای ابلاغی از سوی ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی دعوت به همکاریی می نماید.


خبر ۱۶ شهریور ۹۶ – جذب پزشک متخصص در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران بصورت قراردادی

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای درمانی تابعه ، پزشکان واجد شرایط را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش در قالب قرارداد ساعتی ، پرکیس و مهمان از محل مجوزهای ابلاغی از سوی ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.

 


خبر ۸ شهریور ۹۶ – مصاحبه آزمون استخدامی با حضور ١۶۴ نفر (روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ)

به گزارش روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ امین‌اله احمدی، معاون اداری مالی اداره کل غرب تهران بزرگ گفت: مجوز استخدامی آزمون سال ١٣٩۶ اداره کل غرب تهران بزرگ ٨١ نفر می‌باشد که بر اساس قانون مصاحبه با پذیرفته‌شدگان این مرحله به میزان ٢ برابر ظرفیت به تعداد ١۶۴ نفر در روزهای ٢٣ تا ٢۵ مرداد به مدت ٣ روز در سالن کنفرانس اداره کل غرب تهران بزرگ برگزار شد.
وی در خصوص ادامه روند استخدام پذیرفته‌شدگان سال ١٣٩۶ گفت: مجوز استخدام ٨١ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال ١٣٩۶ اداره کل غرب تهران بزرگ از سوی سازمان مرکزی صادر گردید که این تعداد بر اساس قانون از میان ١۶۴ نفر معرفی شده به میزان ٢ برابر ظرفیت پس از مصاحبه‌هایی که در روزهای ٢٣ تا ٢۵ مرداد به مدت ٣ روز در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد، انتخاب گردید و مراحل بعدی استخدام و شروع به کار آنها آغاز می‌گردد.
معاون اداری مالی اداره کل غرب تهران بزرگ اظهار امیدواری کرد طی ٢ ماه آینده واجدان شرایط جذب کار ‌شوند.


خبر ۴ شهریور ۹۶ – استخدام پزشک در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان جهت تکمیل کادر پزشک خود در واحدهای تابعه آستارا ، تالش، رودسر، پلی کلینیک تخصصی شماره یک و بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت تعدادی پزشک جذب می نماید.

خبر ۲۹ مرداد ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر در راستای توسعه و ارتقاء کیفیت خدمات درمانی و به منظور تامین کادر پزشکی مورد نیاز درمانگاه غدیر دیر و درمانگاه تخصصی شهید مطهری گناوه به تعدادی پزشک عمومی در قالب قرارداد ساعتی (طرح پرکیس) نیاز دارد. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر تا تاریخ ١٣٩۶/٠۶/٠۵ با شماره تلفن ٣٣٣۴١٧۵۵ ٠٧٧ داخلی ٣٨١و ٣٨۴ واحد کارگزینی مدیریت درمان تماس حاصل فرمایند.


خبر ۱۵ مرداد ۹۶ – جذب ۱۳هزار نیروی انسانی توسط تامین اجتماعی

خبرگزاری ایسنا : معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: ٢۴ برنامه زیربنایی در حوزه اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی درحال اجراست که اجرای این برنامه ها منشا تحولات جدی در این سازمان می شود.

 


خبر ۲۵ تیر ماه ۹۶ – اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی در سال ۹۶

بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی مورخ ۱۳۹۶/۲/۲۱ ،می رساند، که می رساند، که نتایج آزمون مذکور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام شده است که براساس این نتایج، داوطلبان دارای حدنصاب که در ردیف دو برابر ظرفیت براساس اولویت امتیاز مکتسبه قرار گرفته اند به عنوان داوطلب مجاز تعیین گردیده و سازمان تأمین اجتماعی از داوطلبان واجد شرایط فوق الذکر (دو برابر ظرفیت) برای ارائه مدارک دعوت و درصورت مطابقت و صحت مستندات مربوطه با آگهی منتشره نسبت به سیر مراحل بعدی آزمون استخدامی (آزمون مصاحبه، گزینش و … ) اقدام خواهد نمود.

ضمناً چنانچه داوطلبان در رابطه با نتایج آزمون سؤالی دارند، می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۵/۵ با اداره کل/ مدیریت درمان محل تقاضا مکاتبه نمایند.

بدیهی است به مکاتباتی که بعد از تاریخ مذکور واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۱ مرداد ۹۶ – جذب نیروهای انسانی متخصص در دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی: به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس علی فرج زاده ها ضمن بیان این خبر اظهار داشت: دفتر فنی و مهندسی این سازمان به منظور پیگیری و اجرای سیاست های سازمان تامین اجتماعی در پروژه های ساخت و ساز، نیازمند ارتقای کیفیت، زمان اجرایی و بودجه و هزینه واقعی پروژه ها است.

 


خبر ۲۷ تیر ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی

مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی در نظر دارد به منظور تکمیل کادر مورد  نیاز واحدهای تابعه از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری نماید :

 


خبر ۲۶ تیر ماه ۹۶ -اختصاص ٣۵ درصد از کل استخدام سازمان تامین اجتماعی به خانواده شهدا و ایثارگران

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دیدار از خانواده های همکاران شهدای سازمان به همراه مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان از برنامه های مهم این حوزه بوده است که در سفرهای استانی مدیرعامل نیز این برنامه پیگیری شده است.
کارکنان بسیجی این سازمان ٢ مرتبه در طول سال به مناطق عملیاتی با عنوان کاروان راهیان نور دفاع مقدس به استان های خوزستان و کردستان اعزام می شوند و از فیوضات این سفر معنوی برخوردار می شوند.

 


خبر ۲۵ تیر ۹۶ – نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی همزمان با روز تامین اجتماعی اعلام شد

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: نتایج آزمون استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی همزمان با روز تامین اجتماعی (٢۵ تیرماه) اعلام شد.

 


خبر ۲۴ تیر ۹۶ – اعلام نتیجه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در هفته پیش رو

سازمان تامین اجتماعی به منظور ایجاد انگیزه مضاعف نیروهای اضافه کار بگیر مراکر درمانی سراسر کشور اقدام به برگزاری آزمون داخلی تبدیل وضعیت استخدامی این عزیزان نموده است.

 


خبر ۲۱ تیر ۹۶ – استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران

آزمون استخدامی محلی درمانگاه تامین اجتماعی شهید پولادی چمستان شهرستان نور
زمان شروع ثبت نام آزمون استخدامی از تاریخ ۹۶.۳.۸ لغایت ۹۶.۳.۱۱ با تکمیل مستندات خواسته شده و مراجعه حضوری داوطلبان به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان واقع در شهرستان قائمشهر می باشد

خبر ۱۶ شهریور ۹۶ – جذب و بکارگیری پزشک متخصص در واحدهای تابعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران بصورت قراردادی

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای درمانی تابعه ، پزشکان واجد شرایط را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش در قالب قرارداد ساعتی ، پرکیس و مهمان از محل مجوزهای ابلاغی از سوی ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید. لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ نمائید همکاران پزشک متقاضی واجد شرایط ، برابر شرایط عمومی و اختصاصی تعیین شده بشرح ذیل از تاریخ صدور این اطلاعیه لغایت ۹۶/۶/۳۱ با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به واحد اداری مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران به آدرس قائمشهر ،خیابان بابل ، روبروی کوچه صداقت مراجعه نمایند .

شر ایط عمومی و اختصاصی بکارگیری :

الف ) تابعیت جمهوری اسلامی ایران

ب ) اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
ت ) دارا بودن تحصیلات و دانش تخصص و توانایی های لازم برابر انجام وظایف و مسئولیت های شغل مورد نظر براساس طرح طبقه بندی و ارزشیابی شاغل سازمان
ج ) داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
چ ) نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

مدارک مورد نیاز :

۱ ) اصل شناسنامه و تصویر تمامی صفحات آن
۲ ) اصل کارت ملی و تصویر آن
۳ ) اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی پایان تعهدات قانونی
۴ ) اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت نظام وظیفه
۵ ) ۲ قطعه عکس ۴ * ۳
۶ ) اصل و تصویر کارت نظام پزشکی


خبر ۲۱ تیر ۹۶ – سازمان تامین اجتماعی همواره در جذب و استخدام نیروی انسانی پیشتاز بوده است (خبر اعلام نتایج آزمون در هفته تامین اجتماعی)

وی خاطرنشان کرد: تاریخ نتایج  آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی که تاریخ ٢١ اردیبهشت سال جاری برگزار شد در هفته تامین اجتماعی اعلام می شود و از داوطلبان درخواست می شود اخبار مربوط به استخدام را صرفا از طریق سایت رسمی این سازمان به نشانی www.tamin.ir  پیگیری نمایند .

سازمان تامین اجتماعی با عنایات مدیرعامل این سازمان و در دولت تدبیر و امید همواره با رعایت عدالت استخدامی، جنسیتی و با لحاظ شاخص های شایسته گزینی پرچم دار استخدام سلامت درکشور بوده است .
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،سید حسین حسینی آذر نوشان همزمان با هفته تامین اجتماعی با بیان اینکه تامین اجتماعی در ارائه خدمات بهینه به شرکاء اجتماعی و مخاطبان سازمان، همواره پیشتاز در جذب نیروی انسانی بوده گفت : سازمان تامین اجتماعی با بهبود معیارها و روزآمدی روش های جذب همواره عدالت استخدامی و جنسیتی را رعایت و  نیروهای جوان ، متعهد و شایسته را بکار گرفته است .
حسینی آذرنوشان تصریح کرد:  سازمان تامین اجتماعی مفتخر است که در جذب نیروی انسانی از هرگونه تبعیض و اعمال سلیقه غیر حرفه ای به دور بوده و جذب و نگهداشت نیروهای متخصص در استان های کمتر توسعه یافته و محروم را سرلوحه اهداف خودقرارداده است .
وی خاطرنشان کرد: تاریخ نتایج  آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی که تاریخ ٢١ اردیبهشت سال جاری برگزار شد در هفته تامین اجتماعی اعلام می شود و از داوطلبان درخواست می شود اخبار مربوط به استخدام را صرفا از طریق سایت رسمی این سازمان به نشانی www.tamin.ir  پیگیری نمایند .


خبر ۱۸ تیر ۹۶ – استخدام بیش از ٩ هزار نفر در تامین اجتماعی

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی: معاونت اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید، اقداماتی همچون استخدام و جذب بیش از ۹ هزار تن و اعزام ۵۰ هزار بازنشسته به مشهد مقدس را در کارنامه خود دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاونت اداری مالی سازمان تامین اجتماعی در حوزه های فناوری اطلاعات، منابع انسانی، مالی، آموزش و پژوهش، رفاهی، بودجه و تشکیلات در این سازمان اقدامات مختلفی را در طول دولت یازدهم اجرا کرده است.
حوزه فن آوری اطلاعات یکی از بخش هایی است که در این دوره مورد توجه قرار گرفت و بر این اساس، اجرای طرح تمرکز پرداخت ها با هدف عدالت در مدت زمان پرداخت ها و رفع هم پوشانی ها به عنوان یکی از برنامه های حوزه آی تی (فناوری اطلاعات) انجام شد.
طرح تعمیم سیستم اتوماسیون گام به منظور حذف سفرهای بین شهری و صرفه جویی در زمان مکاتبات اداری در سطح سازمان تامین اجتماعی نیز اجرایی شد.
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی (CRM) با شماره تماس ١۴٢٠ و با هدف پاسخگویی و ایجاد رضایت مندی در مخاطبان سازمانی در طول فعالیت دولت یازدهم ایجاد شد.
در این مرکز ارتباطات مردمی، مخاطبان با برقراری ارتباط تلفنی می توانند سوالات خود را مطرح و پاسخ لازم را از طریق پیام کوتاه و ایمیل دریافت کنند.
اجرای فاز اول پیاده سازی سیستم جامع منابع انسانی، راه اندازی سیستم بودجه متمرکز، برقراری امکان دریافت حق بیمه به صورت غیرحضوری، راه اندازی سامانه اموال غیرمنقول، اجرای طرح روانسازی فرایندها (بهبود روش های ارائه خدمت به ذینفعان) و تغییر سکوی سیستم های مالی بخش درمان سازمان از DOS (فاکس) به اوراکل (نوعی پایگاه داده ای ) از دیگر فعالیت های حوزه معاونت اداری مالی سازمان تامین اجتماعی است.
در حوزه منابع انسانی؛ سازمان تامین اجتماعی در ایجاد اشتغال و برقراری امنیت شغلی در سطح کشور نقش آفرینی کرده است.
برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه سراسر کشور بر اساس سیاست ها و خط مشی های سازمانی در طول چهار سال اول دولت تدبیر و امید، سازمان تامین اجتماعی توانسته است با استخدام هفت هزار و ۶۸۲ تن از طریق برگزاری آزمون های استخدامی منطقه ای و سراسری و همچنین جذب دو هزار و ۲۵۸ پزشک نقش تاثیرگذاری در ایجاد اشتغال داشته باشد.
همچنین در طول این مدت با تبدیل وضعیت استخدامی بیش از ١٢هزار تن از نیروهای شاغل قراردادی به پیمانی و آزمایشی رسمی از طریق برگزاری آزمون های کتبی، مصاحبه و گزینش وضعیت منابع انسانی خود را ساماندهی کرده است.
در حوزه امور مالی، پرداخت به موقع تعهدات قانونی از مهم ترین فعالیت های حوزه امور مالی سازمان تامین اجتماعی بوده است به طوری که فقط در سال ٩۵، حدود ۴۰۵ هزار و ۶۴٢ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال صرف تعهدات این سازمان شده است.
در حوزه آموزش و پژوهش، در چهار سال گذشته از ۸۵۷ پروژه و پایان نامه های دانشجویی مرتبط با اقدامات و خدمات سازمان تامین اجتماعی حمایت شده است.
استقرار کشوری سامانه مدیریت یکپارچه آموزش و پیاده سازی آموزش های الکترونیکی و برگزاری جلسات هم اندیشی و راه اندازی کتابخانه دیجیتال از دیگر اقدامات معاونت اداری مالی سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم بوده است.
در حوزه امور رفاهی، در ٢ بخش آقایان و بانوان المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان برگزار شد و همچنین در این بخش می توان از اجرای طرح کرامت رضوی نام برد که بر این اساس از سال ٩٣ تا ۹۵ با اولویت بازنشستگان و مستمری بگیران زیارت اولی، ۴٩ هزار و ٩٣٠ تن از آنان با صرف اعتباری بیش از ٢٠٠ میلیارد ریال به مشهد مقدس اعزام شده اند.
در بخش بودجه و تشکیلات، تدوین، تصویب و ابلاغ به موقع برنامه و بودجه سالانه سازمان تامین اجتماعی از طریق ایجاد نظام پروژه ای و کنترل فعالیت های برنامه ای در فاصله چهار سال اخیر انجام شده است.
سازمان تامین اجتماعی اکنون بیش از ۴۲ میلیون تن از اقشار گوناگون مردم شامل بیمه شدگان و بازنشستگان و اعضای خانواده آنان را تحت پوشش قرار داده است.
خدمات سازمان تامین اجتماعی هم اکنون به بیش از ۱۴ میلیون بیمه شده اصلی و افراد خانواده شان، سه میلیون مستمری بگیر و اعضای خانواده که درمجموع به بیش از پنج میلیون تن می رسند و تمام ابعاد زندگی و معیشت آنان متاثر از فعالیت های سازمان است، ارایه می شود، همچنین کارفرمایان و مدیران بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار کارگاه و واحد تولیدی کشور نیز با سازمان در ارتباط هستند./ا.ب


خبر ۸ خرداد ۹۶ – استخدام سازمان تامین اجتماعی در استان مازندران

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور تکمیل کادر درمانگاه تامین اجتماعی چمستان نور، نیروی انسانی موردنیاز خود را به دلیل نگهداشت و وضعیت جغرافیایی با رعایت اصل بومی گرایی از بین متقاضیان با اولویت بومی شهرستان و در صورت عدم تکمیل ظرفیت از متقاضیان بومی استان مازندران از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کند.

 


خبر ۲۱ اریبهشت ۹۶ – نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی آخر خرداد اعلام میشود

پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی : تامین اجتماعی آزمون استخدامی برگزار کرد. جواب این آزمون آخر خرداد اعلام میشود. فیلم توضیحات نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در این ارتباط بخش خبری ۲۲ ، شبکه ۳ سیما ، ۲۱ اردیبهشت در لینک زیر قرار داده شده است .

برای مشاهده خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ اردیبشهت ۹۶ – استخدام ١۵۶۶ نفر در آزمون امروز سازمان تأمین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: طی ۴ سال اخیر جذب نیرو در سازمان تأمین اجتماعی منحصراً از طریق آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود و حدود ٨ هزار و ٢٠٠ نفر طی سه سال گذشته با شرکت در آزمون به استخدام این سازمان درآمده اند.

برخلاف زمان استخدام های نجومی، در این دولت فرزندان وزیر و کارگر با شرایط برابر در آزمون استخدامی شرکت می کنند
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکترسیدتقی نوربخش در بازدید از مرکز آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، اظهار داشت: رویه نامناسب و غیر عادلانه ادوار قبل که حدود ١٠٠٠ نفر را بدون رعایت ضوابط و به صورت سلیقه ای با دستور مدیرعامل سازمان و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وقت در این سازمان استخدام کردند؛ متوقف شد و در آزمون های این دوره فرزند وزیر و فرزند کارگر در کنار یکدیگر و با شرایط برابر در آزمون شرکت می کنند.
دکتر نوربخش افزود: از بین ١٩ هزار و ٧٧٢ نفر که در این آزمون شرکت کرده اند، ١۵۶۶ نفر جذب خواهند شد و مطابق با قوانین مربوطه ٢۵ درصد از سهمیه استخدامی سازمان تأمین اجتماعی به خانواده معظم شهدا اختصاص دارد.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی شامل ١٠ هزار و ۶۶١ زن و ٩ هزار و ١١١ مرد هستند.


استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۶

سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین نیروی انسانی واحد های تابعه، افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی در دو بخش بیمه ای و درمان در سراسر کشور استخدام نماید.

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ در ۳۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح روز پنجشنبه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دو‌شنبه ۹۶/۲/۱۸ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.
۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق ، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ بعدازظهر روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۶/۲/۱۹ و چهارشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۰ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

د- زمان و محل برگزاری آزمون
آزمون کلیه داوطلبان در صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۰۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) همانروز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.

ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در ورودی ِحوزه­های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۰۸:۰۰ (هشت) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج­شنبه ۹۶/۲/۲۱ همه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.

جدول محل تشکیل باجه رفع نقص آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۹۶

استان شهرستان محل تشکیل باجه رفع نقص آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص
آذربایجان شرقی تبریز دانشگاه تبریز تبریز: بلوار۲۹بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان مدیریت امور آموزشی (آموزش کل)
آذربایجان غربی ارومیه دانشگاه ارومیه ارومیه: خیابان شهید بهشتی،ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اردبیل اردبیل دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل: انتهای‌خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی، ساختمان سابق امور آموزشی دانشگاه
اصفهان اصفهان دانشگاه اصفهان اصفهان: میدان آزادی، بلواردانشگاه، درب شمالی دانشگاه – ابتدای ساختمان آموزشی، ستاد برگزاری آزمونهای دانشگاه اصفهان
ایلام ایلام دانشگاه ایلام ایلام: بلوار پژوهش، دانشگاه ایلام، سازمان مرکزی ، حوزه معاونت آموزشی
بوشهر بوشهر دانشگاه خلیج فارس بوشهر بوشهر: خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر، سازمان مرکزی معاونت آموزشی
تهران تهران دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره تهران: میدان فردوسی ، خیابان انقلاب ، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی ، بن بست شاهرود
چهارمحال و بختیاری شهرکرد دانشگاه شهرکرد شهرکرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، معاونت آموزشی
خراسان جنوبی بیرجند دانشگاه بیرجند بیرجند: میدان شهدا، خیابان دانشگاه، پردیس شهدای دانشگاه
خراسان رضوی مشهد دانشگاه فردوسی مشهد مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه
خراسان شمالی بجنورد دانشگاه بجنورد بجنورد: کیلومتر۴ جاده اسفراین، دانشگاه بجنورد، دانشکده علوم انسانی شماره ۲
خوزستان اهواز دانشگاه شهید چمران اهواز اهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز
زنجان زنجان دانشگاه زنجان زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحد رایانه
سمنان سمنان دانشگاه سمنان سمنان: روبروی پارک سوکان، پردیس شماره یک دانشگاه سمنان، مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه
سیستان و بلوچستان زاهدان دانشگاه پیام نورمرکز زاهدان زاهدان: ابتدای بزرگراه خلیج فارس، اداره روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان
فارس شیراز دانشگاه شیراز شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز
قزوین قزوین دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)- قزوین قزوین: انتهای بلوار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، رو به روی صداو سیمای مرکز قزوین ، سایت کامپیوتری دانشکده فنی و مهندسی
قم قم دانشگاه قم قم: بلوار الغدیر، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، ساختمان سازمان مرکزی ، اتاق ۱۱۵
کردستان سنندج دانشگاه کردستان سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان، مهمانسرای دانشگاه
کرمان کرمان دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی (ره) (شهاب سابق) ابتدای اتوبان هفت باغ علوی
کرمانشاه کرمانشاه دانشگاه رازی کرمانشاه کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، اداره آموزش
کهگیلویه و بویراحمد یاسوج دانشگاه یاسوج یاسوج: میدان معلم، خیابان دانشجو، دانشگاه یاسوج، دانشکده ادبیات و علوم انسانی
گلستان گرگان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گیلان رشت دانشگاه گیلان رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان
لرستان خرم آباد دانشگاه لرستان خرم آباد: کیلومتر۵جاده (خرم آباد- تهران)، دانشگاه لرستان، اداره امور آموزشی دانشگاه
مازندران ساری دانشکده فنی امام محمد باقر (ع) ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)
مرکزی اراک دانشگاه اراک اراک: میدان شریعتی، درب اصلی دانشگاه اراک، روبه روی باجه انتظامات
هرمزگان بندرعباس دانشگاه هرمزگان بندرعباس: آزاد شهر، بلوار افروز شهابی­پور، مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
همدان همدان دانشگاه بوعلی سینا همدان همدان: شهرک مدرس ، خیابان ابوطالب ، جنب دبیرستان دانشگاه ، دانشکده علوم انسانی (ورودی خوابگاه فرزانگان)
یزد یزد دانشگاه یزد یزد: صفائیه ، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، کنار درب ورودی دانش
البرز کرج دانشگاه خوارزمی – پردیس کرج کرج : حصارک، میدان دانشگاه،دانشگاه خوارزمی پردیس کرج،ساختمان مرکزی، طبقه اول اتاق ۲ آموزش

 

 

 

تاریخ انقضاء اگهی : -------- || استان : بدون انتخاب|| شهر : -------- || ایمیل دریافت رزومه: -------- || تلفن/فکس جهت کسب اطلاعات: --------(عضویت در سایت)
ارسال کننده آگهی :admin درباره این آگهی: شکایت/انتقاد (فقط کاربران عضو)

تگ‌ها: استخدام بیمه تامین اجتماعی استخدام تامین اجتماعی آگهی استخدام تامین اجتماعی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظر خود را در مورد این آگهی بیان کنید

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
سوال:
آدرس اینترنتی استخدام 24 را به شکل روبرو در کادر زیر وارد کنید: estekhdam24.com
پاسخ:*
  • Like
  • 1
  • 931120015 در تاریخ : 16 دی 1395 00:14 - می گه:

  سلام چه طوری میتونم کاربری خودم رو به طور کام‌پاک کنم از این سایت؟
  پاسخ به این نظر
  • Like
  • 0
  • admin در تاریخ : 20 بهمن 1395 12:49 - می گه:

  نقل قول: 931120015
  سلامچه طوری میتونم کاربری خودم رو به طور کام‌پاک کنم از این سایت؟

   

  ارسال درخواست به صفحه تماس با ما

  پاسخ به این نظر
بالای صفحه